Jezdecké disciplíny

 • Juniorské mistrovství Evropy - zlato pro Slovensko

  Pondělí, 10. listopad, 2008
  Vůbec poprvé současně se světovým šampionátem proběhlo i juniorské mistrovství Evropy. Pro mladé nadějné cvičence to tak byla šance srovnávat se s absolutními jedničkami.
 • Mistři moravskoslezské oblasti

  Pondělí, 10. listopad, 2008
  V sobotu 13. 9. 2008 se ve Frenštátě pod Radhoštěm uskutečnilo Oblastní mistrovství Moravskoslezského kraje společně s Přátelskou soutěží 2008. Vůbec poprvé se pořádání této akce zhostil voltižní oddíl TJ Voltiž Frýdek Místek.
 • Mistrovský titul pro JK Hřebčín Albertovec

  Pondělí, 10. listopad, 2008
  V průběhu posledního zářijového víkendu, prozářeného sluníčkem, se odehrá napínavý boj o Mistrovské tituly ve voltiži.Po velmi dlouhé době se opět konal v areálu oblíbeného oddílu PZOO Chomutov.
 • Koruna dvouletého krále putuje do Maďarska

  Pondělí, 10. listopad, 2008
  První říjnová neděle měla jako hlavní bod programu tradiční Cenu zimního favorita, dostih na jednu míly, který měl prověřit kvality předních dvouletých koní. Při svém 70. ročníku se dotace tohoto dostihu, stejně jako loni, vyhoupla až na rovný milion korun,  čímž se dostih oproti letům minulým posunul na první místo v žebříčku nejprestižnějších dostihů pro dvouleté koně ve střední Evropě.
 • Mistr světa Petr Eim

  Neděle, 9. listopad, 2008
  Vyvrcholením světového šampionátu ve voltiži, které se uskutečnilo ve dnech 29.7. - 3.8.2008 na půdě brněnského výstaviště, bylo bezesporu vítězství našeho třiadvacetiletého reprezentanta Petra Eima z TJ Voltiž Tlumačov. S koněm Apollo 306 a lonžérkou Ilonkou Hőmberg z Rakouska dokázal vybojovat zlatou medaili. Tímto triumfem se navždy zapsal do historie české i světové voltiže. O zlatý „hatrick" tak připravil vojnásobného mistra světa Kaie Vorberga (2004 - Stadl Paura, 2006 - Cáchy).
Celkem záznamů: 145
|< << 1112131415 >> >|

Dnes má svátek  Jadran,

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil koně

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým koněm.