Jezdecké disciplíny

 • Čeští jezdci míří v listopadu hojně do zahraničí

  Pondělí, 9. listopad, 2015
  Zatímco na českém území se během listopadu uskuteční jediná důležitější akce, kterou je finále Pony ligy 2015 v Herouticích, čeští reprezentanti budou aktivní na závodech v zahraničí. Jen ve skocích je na začátku měsíce hlášeno přes 10 výjezdů.
 • Termíny jezdeckých mistrovství ČR v roce 2016

  Středa, 28. říjen, 2015
  V České republice by mělo proběhnout v roce 2016 celkem 11 závodů mistrovské kategorie pod hlavičkou České jezdecké federace. Velkou novinkou bude republikový šampionát ve všestrannosti, který proběhne pro všechny kategorie na jednom místě.
 • Velká pardubická je opět tady!

  Úterý, 6. říjen, 2015
  Rok se s rokem sešel a na pardubickém dostihovém závodišti se v neděli 11. října opět dočkáme korunovace dalšího vítěze legendární, již 125. Velké pardubické.
 • Nejextrémnější vytrvalostní závod Tevis Cup slaví 50 let

  Sobota, 26. září, 2015
  Drsná příroda pohoří Sierra Nevada se pomalu probouzí do nového dne. Jsou čtyři hodiny ráno a ještě za šera vyráží z místa zvaného Tahoe City pětice jezdců koních vstříc nástrahám extrémně náročného horského terénu. Jejich cíl se zdá být bláznivý. Chtějí na koních urazit za čtyřiadvacet hodin sto mil napříč horami.
 • Přípravy na finále 50. ročníku Zlaté podkovy vrcholí

  Pondělí, 17. srpen, 2015
  Od pátku 21. do neděle 23. srpna 2015 se v Humpolci uskuteční jubilejní 50. ročník finále seriálu závodů ve všestrannosti a spřežení Zlatá podkova. Na kolbiště Dusilov se sjedou nejlepší čeští jezdci a koně, aby se utkali o hodnotné ceny.
 • Tábory zaměřené na koně

  Pondělí, 25. květen, 2015
  Pokud přemýšlíte, kde strávíte Vy nebo Vaše dítě letošní tábor, možná pro Vás máme několik vhodných tipů. Pokud je pro Vás ideální volba spojit letní tábor s pobytem v blízkosti koní, pak jste na správné adrese. Zde Vám předkládáme seznam těch, které zaujaly právě nás.
 • Seriál Central Europe Jumping Cum 2015 v Olomouci

  Čtvrtek, 7. květen, 2015
  Ve dnech 8. až 10. května zavítá do Olomouce středoevropský seriál parkurových závodů nazvaný Central Europe Cup 2015. Ten se letos nově koná hned ve třech zemích. Nováčkem se stal pořadatel z Maďarska, který uspořádal během dubna v Bábolně 1. kolo.
 • Dostihová sezóna právě začíná

  Pátek, 3. duben, 2015
  Dlouhé zimní čekání všech dostihových fanoušků je u konce. První dubnovou neděli se v Chuchli pod údery kopyt opět rozvibruje dostihová dráha, na programu je 89. ročník Gomba handicapu. Proto jsme na koníčcích nelenili a připravili pro vás malý přehled toho, co nás v nadcházející sezóně čeká.
 • Nařízení EU: Povinné SPZ pro koně!

  Středa, 1. duben, 2015
  „Čert nikdy nespí!“ varuje známé lidové rčení. A my dodáváme: „A nejen čert, ale taky úřední šiml, zvláště ten bruselský.“ Jak jsme se dozvěděli, vydala bruselská Evropská komise novou směrnici, podle které mají mít koně, pokud se objeví na veřejných komunikacích (mezi něž se mají nově počítat i polní lesní cesty), speciální státní poznávací značky. Přijde vám to trochu uhozené? Tak věřte, že to není ještě všechno.
 • Zimní jezdecký pohár ve skocích vyvrcholil v Lysé

  Pátek, 20. březen, 2015
  Druhý závodní den Jezdeckého festivalu v Lysé nad Labem, čtvrtek 19. března, byl ve znamení finále tří skokových túr. Ve finálovém kole Jump and Drive Winter Tour 2015 zvýhodněné dvojnásobkem bodů zvítězila v nejnáročnější kategorii Andrea Halíková.
Celkem záznamů: 145

Dnes má svátek  Jadran,

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil koně

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým koněm.