Jezdecké disciplíny

 • VIDEO: Sázky na koně a dostihy

  Pondělí, 23. únor, 2015
  "Sázky a dostihy" - možná máte taky doma tuto legendární stolní hru, v níž se kolem koní točí "velké peníze". Skutečné sázky na koně při skutečných dostizích jsou taky sice jen hra, ale hraje se v ní o skutečné peníze.
 • EQUITANA světový veletrh pro koně a jezdce - volné vstupenky

  Pondělí, 2. únor, 2015
  Využijte nabídku volných vstupenek na mezinárodní veletrh jezdectví EQUITANA. Tento rok se koná v německém Essenu ve dnech 14. - 22. března. Pro všechny zájemce z ČR a SR jsou v nabídce vstupenky zcela ZDARMA. A pro Ty, kdo si netroufnou na dalekou cestu vlastními prostředky, je organizován dvoudenní autobusový zájezd na poslední „výprodejový“ víkend.
 • Sportovcem roku 2014 ČJF je Zuzana Zelinková

  Pondělí, 26. leden, 2015
  Národní dům na Vinohradech hostil v sobotu 24. ledna galavečer České jezdecké federace spojený s udílením výročních cen za rok 2014. Sportovcem roku 2014 ČJF převzala z rukou herce Karla Rodena parkurová jezdkyně Zuzana Zelinková.
 • Jezdecký galavečer ČJF

  Pondělí, 19. leden, 2015
  Dříve než odstartuje jezdecká sezona roku 2015, musí být náležitě a oficiálně uzavřena sezona 2014. Slavnostní tečkou loňského roku se stane Jezdecký galavečer ČJF v Národním domě na Vinohradech.
 • Zimní jezdecký pohár Jump and Drive Winter Tour

  Pátek, 16. leden, 2015
  V sobotu 31. ledna 2015 odstartuje druhý ročník zimního Jezdeckého poháru, pro který se zažil název Jump and Drive Winter Tour. Původně byly v plánu čtyři předkola ve spřežení a tři ve skocích. Nakonec se počet závodů v obou disciplínách srovnal.
 • Televizní Jezdecké magazíny již od půlky ledna 2015

  Pondělí, 12. leden, 2015
  Již 15. ledna 2015 zahájí svoji třetí sezonu televizní Jezdecký magazín, který připravuje společnost Equinet ve spolupráci s Českou jezdeckou federací. 15minutový pořad by měl mít opět zhruba 40 dílů, které se budou vysílat každý čtvrtek večer.
 • V lednu nejen na domácí zimní Jezdecký pohár a galavečer

  Pondělí, 5. leden, 2015
  V úvodu roku 2015 se příznivci jezdectví mohou těšit nejen na galavečer České jezdecké federace či první kolo zimního Jezdeckého poháru Jump and Drive Winter Tour, ale také např. na starty českých jezdců při Světovém poháru v nedalekém Lipsku!
 • FOTO: Apassionata - Zlatá cesta

  Pondělí, 15. prosinec, 2014
  V neděli 14. prosince byla naše redakce v Praze na jedinečné show Apassionata "Zlatá cesta". Děj letošní Apassionaty sledoval příběh Pierra při hledání zmizelé ženy. Ta byla uvězněna v prastarém obraze mystického muzea, ve kterém ožívala umělecká díla.
 • Apassionata - magická setkání

  Pátek, 7. listopad, 2014
  Apassionata - nejúspěšnější evropská jezdecká show se podeváté vrací do České republiky. Tentokrát však s mimořádným programem nazvaným Golden Path neboli Zlatá cesta. Těšte se na magická setkání koní a lidí a romantický příběh vyprávěný v sedlech. APASSIONATA ve dnech 13. a 14. 12. 2014 Praha O2 arena vždy od 14.00 hod.
 • Velká pardubická je už za dveřmi!

  Sobota, 11. říjen, 2014
  Už je to opět tady - Velká Pardubická! Rok se s rokem sešel, a tak je tady opět druhá říjnová neděle a s ní i tradiční vrchol dostihové sezóny, legendární Velká Pardubická. Ano, již tuto neděli přesně v 16.35 vyrazí vstříc nástrahám nejstaršího kontinentálního dostihu početné pole koní a jezdců, aby o zhruba deset minut později jezdec na vítězném koni zvedal ruku v triumfálním gestu. Kdo jím bude letos?
Celkem záznamů: 144

Dnes má svátek  Ankara,

Narozeniny slaví >><




Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil koně

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým koněm.