Naše veselá vyjížďka :-D

Úterý, 24. květen 2016

Jednou jsme se s kamarádkou rozhodly, že si vyjedeme na vyjížďku. Gabča(kamarádka) si vzala bílou kobylku Odetu a já ex-dostihačku Teilu (hnědka). Bylo 15 stupňů a svítilo sluníčko. Jely jsme na louky. Nejdřív jsme šly krokem.

AK jsme došly k obrovské kaluži. Nevedla tam jiná cesta. Jde se do toho! Šla jsem první, protože Odeta to ráda skáče a Teila si ani nevšimne, že pod sebou nějakou vodu má. Jenomže to by jsme nebyly my aby se něco nestalo. Hop!! A byly jsme na druhé straně louže. Hop!! A byly tam i Odeta s Gabčou. Tak jsme pokračovaly. Teď už klusem. Jely jsme vedle sebe a užívaly si to krásné odpoledne. Stačilo jenom lehce stisknout a kobyly nacválaly. Vlasy nám vlály a hřívy taky. Triskaly jsme po louce a kochaly se krajinou. Kobyly samy přešly do kroku. Poznala jsem, že je Teila trochu rozrušená. To se za chvíli projevilo. Najednou z lesa vyběhla srnka a už se jelo. Odeta se přidala taky. Za chvíli jsme je zastavily. Jelikož den předtím pršelo a byla bouřka, tak přes cestu ležela kláda. Teila ji samozřejmě skočila a Odeta taky. Pak začala vyhazovat.

Teď už na to s Gabčou vzpomínané se smíchem. :-D

 

Uděleno: 70 bodů

autor článku:

Počet přečtení tohoto článku: 714

Zpět na výpis


Dnes má svátek  Favory,

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil koně

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým koněm.