Ten nejlepší pony na světě

Pondělí, 25. červen 2012

Tenhle příběh bych chtěla věnovat své nejlepší kamárádce Cindy. Cindy se narodila dne 10.4.1996. Její první majitelka byla paní Klára Šalková, na Cindy jezdila její dcera. Cindy se narodilo krásné hříbátko Cody Star, nádherný šedý klouček. A když bylo Cindy 9 let, dostala jsem ji já.

 

 

Můj strýček, který žije v Itálii a stará se o sportovní koně, jednoho dne přjel (mně v té době bylo 6let). Vždy, když přijel, vozil sladkosti a různé hračky. Ale tentokrát dovezl tašku s potřebami na koně a řekl: "Já si asi spletl tašku. Nééé, budeš mít poníka."

 

V té chvíli jsem byla moc moc šťastná. A druhý den jsme se šli na Cindy podívat, dovezli jsme ji domů. Tak začal trénink s trenérkou, která ale nebyla příliš ideální a moc toho neumí. Pak mně vše přeučovali rodiče. A trvalo to o hodně dýl.

 

Ale po těch letech jsem si uvědomila, že Cindy je mojí skvělou parťačkou i kamarádkou. Jsem ráda, že ji mám. Miluji tě Cindy.......NAVŽDY! V součastné době jsem s Cindy vyrostla a hledám nového koňského kamaráda.

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

autor článku: K@čk@

Počet přečtení tohoto článku: 700

Zpět na výpis


Dnes má svátek  Favory,

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil koně

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým koněm.