Příběhy o koních

 • Od prodejí k prodejím

  Úterý, 31. leden, 2017
  Když my bylo osm let začala jsem jezdit u trenérky Katky na bílém poníkovi jménem Čiky. Měla jsem ho moc ráda. Čiky Katce nepatřil patřil Anně. Jednou jsem šla zase jezdit a Katka my přivedla černého valacha Granta. Ptala jsem se kde je Čiky řekla že ho prodaly.
 • Facebooková invaze "koňských adminek"

  Úterý, 27. prosinec, 2016
  Předem bych chtěla upozornit, že nejde o příběh, nýbrž o názor na mladé jezdkyně (v méně početném množství i jezdce), které se na internetu (především na Facebooku) představují jako tzv. "adminky".
 • Smutný příběh o zamyšlení

  Neděle, 19. červen, 2016
  Chtěla bych vám povědět příběh, který jsem slyšela před několika dny. Byly jsme s rodinou v Zoo. Pěkně jsme procházeli mezi výběhy se zvířaty. Došli jsme až nakonec Zoo a já strnula. Ve výběhu kde byli oslíci, ovce a kozy, byl jeden poník. Ten poník byl úplně vychrtlý a hubený. Neměl žádné plece, ze zad mu trčela páteř, měl přerostlá kopyta a bůhví co ještě. A k tomu to vypadalo, že je slepý na 1 oko.Šla jsem tedy okamžitě k pokladně se na něj zeptat. Teď vám tedy vylíčím ten příběh.
 • Naše veselá vyjížďka :-D

  Úterý, 24. květen, 2016
  Jednou jsme se s kamarádkou rozhodly, že si vyjedeme na vyjížďku. Gabča(kamarádka) si vzala bílou kobylku Odetu a já ex-dostihačku Teilu (hnědka). Bylo 15 stupňů a svítilo sluníčko. Jely jsme na louky. Nejdřív jsme šly krokem.
 • Jak přichystat koně na jezdeckou hodinu

  Úterý, 17. květen, 2016
  Ahojte asi to některým z vás přijde zbytečné, ale pro některé se to bude hodit. Já bych to ve svých začátcích moc ocenila. Budu popisovat jak připravit na jezdeckou hodinu. Doufám že se vám to bude líbit. Jdeme na to :
 • Jak přichystat koně na jezdeckou hodinu

  Neděle, 15. květen, 2016
  Nejprve si koně někam přivážeme. Do té ruky, kterou máme u hlavy koně si vezmeme měkký kartáč a do té druhé hřbílko. Začneme hřbílkem. Děláme silné krouživé pohyby. Když máme koně vyčištěného od větších nečistot, vezmeme si kartáč.
 • Teila, dostihová kobylka

  Čtvrtek, 5. květen, 2016
  Bylo krásné letní ráno. Sluníčko svítilo a ptáčci zpívali. Najednou jsem ucítila něco mokrého na obličeji.,, Eimy.'' řekla jsem a hned jsem si vzpomněla na mojí venku. V tom mě Eimy zase začala olizovat, věděla jsem že musím vstávat. Procházka volá. Jakmile jsem otevřela oči, uviděla jsem před sebou 2 roční fenku plemene Border kolie.
 • Krásný zážitek 1. díl

  Úterý, 3. květen, 2016
  Bylo krásné letní ráno a já ještě spala. Když v tom jsem ucítila na tváři něco mokrého. ,, Ach, Eimynka." řekla jsem si. Eimy byla moje 2 roční Border kolie. Je čas na ranní procházku.
 • Moje práce s Andyšákem.

  Středa, 20. duben, 2016
  Všechno to začalo kdysi před 2 lety.. v té době jsem měla 10 let a úplně nejvíc na světě jsem milovala koně. Absolutně nic jsem o koních nevěděla (nepočítám 2 koňský tábory kde jsme si o koních hlavně jen vykládaly. No ale já malej fracek jsem prostě potřebovala svího koně doma (dnes bych si za to nafackovala). Samozřejmě moji milí rodiče co by pro jejich dcerušku neudělaly.
 • Útěk

  Neděle, 17. duben, 2016
  Když jsem dostala Andýska byl to narozeninový dárek...hned druhý den po příjezdu jsem ho chtěla jet projet..No neměla jsem na něj sedlo tak jsem jela bez sedla na vyjdu.
Celkem záznamů: 742
|< << 12345 >> >|

Dnes má svátek  Jadran,

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil koně

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým koněm.