Příběhy o koních

 • Moje cesta ke koním

  Pondělí, 1. únor, 2016
  Už to budou dva roky, co jsem byla na návštěvě u své nejlepší kamarádky. Měla na nástěnce plakát, který mě zaujal. Plakát se týkal koňského příměstského tábora. Když jsem byla menší, přála jsem si jezdit na koni, ale neměla jsem možnost. Domluvily jsme se s kamarádkou, že na tábor budeme jezdit spolu.
 • Nevinna náhoda

  Neděle, 15. listopad, 2015
  Ahoj, chtěla bych se s vámi podělit o svůj nezapomenutelny příběh. Jednou, když jsem se tak rozhodla, že by bylo dobré jet zas na nějaký tábor, podívala jsem se do časopisu K&H a tam jsem viděla uplně skvělý tábor. Byl až v Brně ale já se svou kamarádkou a se se svým malým roztomilým poníkem (haflingem) přecejenom jela.
 • Mé zlobidlo a poseroutka

  Neděle, 1. listopad, 2015
  Moje kobylka se jmenuje Izabela přivezla jsem si ji už skoro před 2 lety na vánoce je to kříženka chladnokrevníka a fjorda, takže je to takový robustní hafling. Nedávno nám utekla fenka Yorkshierského teriéra a utíkala do polí, sestra s kamarádem ji naháněli všude možně ale ztratila se jim.
 • Příběh klisny Lucky (vymyšlený)

  Úterý, 22. září, 2015
  Byla jednou jedna klisna Lucka. Narodila se nádherné kobyle plemene Holštýnksý kůň. klisna měla Lucinku moc ráda a ochraňovala ji před švím nebezbečím které nastalo. Ale jednoho dne vtrhl do jejich ohrady cizí člověk. Nesnášel koně. Věděl že koně nesmí např.párek v rohlíku a proto ho koupil a strkal ho pod čumák koním.
 • Vyjížďka snů

  Čtvrtek, 10. září, 2015
  Tento nezapomenutelný den začal odpoledne, když jsem dorazila do stáje a měla přijet nová klisna. Trenérka mi řekla ať se jdu převléknout "do jezdeckého" a pojedu ven s kamarádkou Viky. A tak jsem se převlékla a vyrazila za Viky do sedlovny, tam jsem ji ovšem našla s obkladem na noze.
 • Splní se to?

  Pondělí, 3. srpen, 2015
  Štve mě, že bohati rodiče koupi dětem koně a přitom ho ani nechtějí. A ja bych ho tak chtěla, ale nemůžu ho mit, protoze mi ho rodiče nechtěj koupit.
 • Pravé přátelství

  Úterý, 21. červenec, 2015
  Před mnoha a mnoha lety žilo na jedné farmě 6 koní. Každý měl už svého věrného lidského přítele, ale pouze jeden koník jménem Hurikán ne a každý mu říkal, že jednou přijde jeho čas, kdy také pozná tak oddané lidské přátelé jako oni, ale uběhlo pár měsíců a jeho přítel nikde.
 • Brigit

  Pátek, 30. leden, 2015
  Je to skoro pravdivý příběh i nu sem si ho zlepšila takže čtěte. Jednou se narodilo na pasece krásné hříbě majtel pan Hanc byl velice rád že jeho kobylka porodila na jeho narozeniny to byl ale dar. On hned volal Olympie porodila a pak zavolal veterináře řekl že je to kobylka a on řekl moje dcera by také měla narozeniny bude to Brigit se slzami v očích mu připoměl ten den kdy stratil manželku a dcerku dyž mu jely pro narozeninový dort .
 • Lot a jeho příběh lásky

  Úterý, 11. listopad, 2014
  Můj příběh začíná před několika roky.Tehdy jsem byl malé hříbě,ale i přesto ve mě byly nevídané schopnosti.
 • Dlouhá cesta za snem, aneb jak překonat svůj vlastní strach

  Pondělí, 3. listopad, 2014
  Jak typické. Možná, že to mnoha lidem přijde jako ohraná písnička, nebo možná jenom smyšlená pohádka, ale já, moji rodiče a moji přátelé vědí, že je to skutečnost.
Celkem záznamů: 742

Dnes má svátek  Sitek, Saleb

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil koně

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým koněm.