Zajímavosti o koních

 • Na hřbetě koňského policisty

  Neděle, 16. listopad, 2008
  Sedíte si takhle pohodlně v parku, čtete si noviny a svačíte, když v tom kolem vás projde skupinka jezdců na koních, jež mají pod sedlem nápis: Policie České republiky. Najednou z dálky slyšíte jakýsi šum, praskot a řev. Oba jezdci vytáhnou svoje vysílačky, prohodí pár slov a jemným klusem se začnou přibližovat ke zdroji onoho sílícího rebelského zvuku. Zvědavost vás nenechá dlouho čekat, zvednete se a pomalu začnete jezdce pronásledovat. Dojdete na nedaleké náměstí, kde probíhá menší, zjevně neschválená, demonstrace.
 • Legendy z pouště

  Neděle, 16. listopad, 2008
  ... a Alláh stvořil koně. Hvězdné nebe nad hlavou, praskání ohně, a kam oko dohlédne, tam jen samá poušť. Ale za jednou z těch písečných dun, vlnících se po obzoru jako těla netvorů z dávných časů, stojí shluk pestrobarevných lidských přístřešků a stádo vytrvalých pouštních koní.
 • Podmínky získání licencí ČJF

  Čtvrtek, 16. říjen, 2008
  Zkoušky základního výcviku jezdce (všeobecná licence, pony, vytrvalost, spřežení, reining, voltiž) Zkoušky cvičitele (všeobecná licence, vytrvalost, spřežení, reining, voltiž) Zkoušky trenéra (všeobecná licence, vytrvalost, spřežení, reining, voltiž) Zkoušky stavitele parkurů a tratí (všestrannost, spřežení, vytrvalost) Zkoušky rozhodčího (skoky, drezúra, všestrannost, spřežení, vytrvalost, reining, voltiž)
Celkem záznamů: 103
|< << 7891011 >> >|

Dnes má svátek  Etna,

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil koně

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým koněm.