Diskuzní fórum

Celkem záznamů: 6
|< << >> >|

Naposledy přidané příspěvky

 • Pasování sedla

  15.02.2017 09:54:45

  Koňačka napsal(a):

  Hanča (15.03.2016 13:41:14) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jste někdo využil služeb pasování sedla, pro ty co nevědí o co se jedná vizhttp://www.equiservis.cz/pasovani-sedla/ . Mělo by to probíhat tak, že ke mě domů za koněm přijede profík, co koně oměří a doporučí nejvhodnější sedlo. Mám ale trochu strach z toho, aby nedoporučil jen to co je zrovna nejdražší aby vydělal. Potřebuji vybrat nějaké sedlo a sama si na to rozhodně netroufám, mám ještě málo zkušeností, takže bych podobné služby určitě ráda využila, kdybych věděla, že se jedná o službu kvalitní. Děkuji za názor.


  Ahoj a ty chceš anglické ? no měří se posedlí (ženské, pánské, junior) a komora (chladnokrevník, teplokrevník, pony...) no být tebou bych si vybrala několik sedel třeba těch levnějších aby je přivezli a vyzkoušeli. taky jsem to chtěla tak udělat ale obstarala jsem si sedlo jinak.;-)
 • Kůň a koza

  14.02.2017 12:45:50

  Koňačka napsal(a):

  debi (19.07.2016 12:26:36) napsal: Ahojky :), máte ke svému koníkovi kozenku? Jak se Vám to osvědčilo? Díky :)  Měli jssme hned vdle oddělenou ohradu.Chvíli budou koně koukat ale pak si zvyknou jsou v pohodě :-DD
 • Koňačka napsal(a):

  Michel101 (25.10.2016 19:56:02) napsal: Ahoj,
  Kupuju slezského norika a nevím jestli se může skákat s takovými těžšími plemeny. Samozřejmě nechci závodně skákat parkur, ale sem tam si tak pro radost skočit.
  Děkuju za odpovědi :-)

  Ahoj podle mě ano :-DD
Celkem záznamů: 3
|< << >> >|

Dnes má svátek  Hron,

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil koně

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým koněm.