Diskuzní fórum

Celkem záznamů: 6
|< << >> >|

Naposledy přidané příspěvky

 • Nadváha

  01.09.2017 15:28:23

  Jana Kovářova napsal(a):

  Ahoj, je třeba změnit žovotosprávu jako u člověka. U koní je to jednodušší, protože nemají svou vůli, ale zajištuješ to ty ;) Takže menší dávky potravy vícekrát denně + přidej nějaké věci na zrychlení metabolismu - doporučuji z této kategoriehttps://www.horseandme.eu/vyziva-a-pece/metabolismus-a-zazivani/ kup jich víc nebo zkoušej po jednom.
 • ustájení koně

  11.08.2017 13:25:07

  jana napsal(a):

  Zdravím, mam problém s ustájením koně, po babičce máme statek, jenže majitelem je má mamka a teta, mam koupeného koně a stavíme mu tam v bývalém chlévě ustájení. Teta nechala mamce podepsat pachtovní smlouvu, kterou nám nechce ukázat a máma ji nemá, že může na pozemku hospodařit a zabrala vše louku, sad, les a myslí že jí tam vše patří, souhlasila, že si opravíme chlívy a jako výběh mi nechala asi 33m3, kde je samý plevel, tašky a cihly a sama má louku o výměře 23 000 m3 je to pro koně málo tak chci udělat výběh za lesem, kde mámě patří 1/2 pozemku, nevíte zda musím mít povolení od tety když tam chci hospodařit? určitě s tim nebude teta souhlasit, může mi to zakázat, ikdyž budu mít od mámy plnou moc využívat její polovinu majetku? Je to nejspíš věc pro právníka, ale budu ráda za každou radu.
 • Hřebec

  03.08.2017 10:31:58

  Týnka napsal(a):

  Je to hřebec, podle mě je to opatření kvůli klisnám.??
Celkem záznamů: 3
|< << >> >|

Dnes má svátek  Diva,

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil koně

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svým koněm.